Zarządzanie, finansowanie, doradztwo
Zadzwoń do nas: 12 311 98 59

Firmy potrzebujące finansowania

Instytucje finansowe patrzą na finansowanie podmiotów przez pryzmat ich dochodów, jest to wręcz dogmat usług finansowych. Pytanie które zadają przedstawiciele firm finansowych brzmi „czy przedsiębiorstwo przynosi zysk”? A czy można przyjąć inną perspektywę? Dlaczego nie popatrzyć na dynamikę przychodów jako na czynnik rozwoju przedsiębiorstwa i przyczynę zapotrzebowania na kapitał?

Odpowiedź brzmi: można, ale aby stało się to podstawą strategii finansowania przedsiębiorstwa trzeba wtedy wniknąć w jego strukturę kosztów i uważnie ją śledzić a do tego trzeba czasu i rozumiejących biznes kadr, ryzyko popełnienia błędu jest wyższe. Z tego też względu tak niewiele instytucji finansowych w to wchodzi.

W ProEquity znamy się na biznesie bo sami jesteśmy przedsiębiorcami. Obejmując przedsiębiorstwo swoimi usługami administracyjnymi, odbierając zamówienia rynkowe, wystawiając faktury, kontrolując dostawę towaru i spływ należności jesteśmy w stanie finansować proces sprzedaży kierując się dwoma czynnikami – dynamiką sprzedaży i jej marżowością.

To rzeczywiście robi różnicę.

Zobacz również

Startupy

Finansowanie młodych przedsiębiorstw jest zajęciem trudnym, wymagającym sporej wiedzy, doświadczenia i odwagi, a także (last but not least) pieniędzy. Finansujemy startupy bezpośrednio angażując się w ich procesy zarządcze i kontrolując w ten sposób ryzyko.

Firmy w restrukturyzacji

Przeprowadzenie spółki z sukcesem przez proces restrukturyzacji jest ogromnym wyzwaniem. Naszym zadaniem jest wyodrębnienie kluczowych procesów gospodarczych, zabezpieczenie ich w wybranej formie prawnej oraz zapewnienie środków finansowych pozwalających na bezproblemowe operacje.

Firmy potrzebujące finansowania 16 czerwca 2016

Kontakt

ProEquity Sp z o.o.
ul. Przemiarki 23A/64
30-384 Kraków

Skype: hubert.czajowski
E-mail: hubert.czajowski@proequity.pl
Tel: 600 912 643
Tel: 12 311 98 59