Zarządzanie, finansowanie, doradztwo
Zadzwoń do nas: 12 311 98 59

O nas

Dlaczego? Oto trzy punkty które powinny Cię przekonać:

  • 5 lat doświadczenia w finansowaniu przedsiębiorstw;
  • 5 lat doświadczenia w usługach konsultingowych;
  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu handlem;

Pracowałem w Raiffeisen Bank Polska SA i w Fortis Bank Polska SA (obecnie to BGŻBNP Paribas Bank Polska S.A.) na stanowiskach doradcy klienta w sektorze MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw) oraz korporacyjnym (duże przedsiębiorstwa), zajmowałem się finansowaniem bieżącym (otwartym i faktoringiem), inwestycyjnym (kredytowym i leasingowym), analizą finansową spółek i przygotowywaniem wniosków na komitet kredytowy. Moi klienci mieli od 1 do 250 mln sprzedaży rocznej.

Pracowałem w Intertrust (części Fortis Banku) zajmując się strukturyzowaniem przepływów kapitałowych dla celów optymalizacji podatkowej. Utworzyłem własną spółkę doradczą (ProEquity Sp. z o.o.) w której z sukcesem kontynuowałem swoją działalność. Nadzorowałem przekształcenia własnościowe w aspekcie prawa spółek i prawa podatkowego. Administrowałem spółkami prawa obcego w zakresie prawa spółek, podatków, sprawozdawczości finansowej i podatków.

Zarządzam zatrudniająca 10 osób spółka handlową (Alfaflex Sp. z o.o.) kontrolując przepływy finansowe, dbając o terminowość rozliczeń, nadzorując pracę dwóch zespołów – administracyjnego i handlowego.

Zobacz profil na Linkedin

Doradztwo
O nas 14 czerwca 2016

Kontakt

ProEquity Sp z o.o.
ul. Przemiarki 23A/64
30-384 Kraków

Skype: hubert.czajowski
E-mail: hubert.czajowski@proequity.pl
Tel: 600 912 643
Tel: 12 311 98 59